Grįžti

DIENOS ŠVIESOS MOKYMAI

Online

€75

DIENOS ŠVIESOS MOKYMAI

€75

Klausimai

Kada gausiu medžiagą ir kiek laiko turėsiu prieigą prie jos?

Įsigijus mokymus iš karto prisiregistruok prie mintim, darbo metu prijungsime tave prie mokymų medžiagos, prie kurios prieigą turėsi 3 metus. Mokymai pateikti video formatu ir suskirstyti temomis, tad bet kada iškilus klausimams galėsi patogiai ir greitai rasti atsakymus nors ir savo telefone.

Ar tikrai pavyks suprasti fotografijos žinias per online mokymus, ką aš gausiu čia, ko negaliu gauti youtube?

Čia rasi itin sistemingai pateiktą medžiagą, kuri žingsnis po žingsnio perteikia profesionalioje fotografijoje naudojamas technikas ir kaip jas sujungti į visumą. Šiuos mokymus jau išbandė virš 300 žmonių, todėl remdamiesi jų sėkminga patirtimi tikime, jog medžiagą puikiai įsisavinsi ir tu.

Jei mokymų metu bus neaišku, ar galėsiu gauti pagalbos?

Žinoma, drąsiai susisiek jei tik turėsi klausimų:
+370 674 46022 – Reda
photoschool@brazzi.co
Parašyk FB žinutę

Esu buvęs fotografijos mokymuose, ar man šių mokymų tikrai reikia?

Pasitikrink savarankiškai ar turi profesionalaus fotografo įgūdžius.
Profesionalaus fotografo įgūdžių patikrinimas

Taip pat gali registruotis asmeninei konsultacijai, kurios metu peržiūrėsime tavo atliktas užduotis ir pateiksime įžvalgas.

 

Kaip galiu tobulėti toliau?

Jau fotografuojantiems už pinigus ir norintiems įgauti profesionaliam fotografui būtinus įgūdžius, esame sukūrę 6 mėnesių Profesionalios fotografijos programą. Ši programa tau netinka, jei fotografija yra hobis.

Pirmiausia įsitikink, ar tikrai gebi valdyti savo fototechniką. Tik tuomet rekomenduojame įsigyti atskiras online mokymų programas ir ir tobulėti savarankiškai. Mokymus sudedame rekomenduojamo eiliškumo tvarka:
– dienos šviesa – tai bene svarbiausi fotografijos mokymai, kurių metu išmoksi fotografuoti esant bet kokiam apšvietimui;
– kompozicija – išmoksi sukurti įvairius kadrus tose pačiose lokacijose taikant skirtingas taisykles;
– fotografijos istorija – išmoksi ieškoti įkvėpimo garsiausių pasaulio fotografų darbuose;
– pozavimas – pravers ne tik fotografuojant žmones, drauges/-us, šeimos narius, bet ir fotografuojantis pačiai/-iam;
– fotostudijos apšvietimas – padės suprasti kaip naudoti pagrindinę fotostudijos įrangą ir drąsiau jaustis studijoje;
– reportažas – kad tavo nuotraukos būtų gyvos, įtraukiančios ir pasakojančios emociją sukeliančią istoriją.  Šiuo metu programa ruošiama.
– retušas – įrankis, leidžiantis post–produkcijos metu pašalinti spuogelius, sutvarkyti spalvinį balansą ir kontrastą, arba iš esmės transformuoti nuotrauką.

Programa

Šviesa viduje ir šviesa lauke.

Šiuose mokymuose sužinosi kaip:
— valdyti reflektorių, natūralią tiesioginę ir atspindėtą šviesą;
— dirbti bet kokiomis dienos apšvietimo sąlygomis;
— suvaldyti minkštą bei aštrią dienos šviesą, suvokti pagrindinius šviesos dėsnius;
— greitai identifikuoti esamą šviesą ir galimus jos integravimo būdus;
— naudojant vieną langą sukurti 12 skirtingų apšvietimo variacijų ir įvairesnių kadrų;
— kaip dirbti lauke saulėtomis sąlygomis;
— ką reiškia šie terminai, bei gebėsi juos panaudoti praktikoje: sidabrinis reflektorius, baltas reflektorius, difuzorius, tiesioginė šviesa, tiesioginė aštri šviesa, atspindėta šviesa, praslystanti šviesa, tunelio šviesa, plokščia šviesa, šviesos kritimas proporcingai atstumui, šoninė šviesa, putplasčio board’ai, šešėlių raštas.

Praktika

Rekomenduojame ne tik išklausyti mokymus, bet naujas žinias pritaikyti praktikoje – išmėgink visus 20 skirtingų apšvietimų variacijų tiek studijoje/namuose, tiek mieste. Mokymuose prie teorinės medžiagos pateiktos namų darbų užduotys, o su jomis ir pavyzdžiai kokį rezultatą ir kaip turėtum gauti. Tavo fotografijos įgaus daug daugiau dinamikos, išraiškingumo, taps kūrybiškesnės, o su turimomis žiniomis galėsi tobulinti savo stilistiką.

Tomo atsiliepimas Apie dienos šviesą

„Natūrali dienos šviesa yra neįtikėtinai įvairi – vien su šviesa, sklindančia pro langą, galime sukurti virš 10 skirtingų apšvietimų. Ji nėra tik minkšta ar aštri – du pasirinkimai, iš kurių vieną mėgstame, o kito ne. Dienos šviesa yra įrankis, kuriuo galime perteikti savo idėją, žmogaus ar produkto nuotaiką, iškomunikuoti užsakovo konceptą. Aš neretai klausiu: kokias šviesos sąlygas rinktumėtės jūs? Stabtelėkite ir atsakykite į šį klausimą. Tačiau ar tikrai pasirinkdami vieną ar kitą variantą nevaržote savo kūrybiškumo? O galbūt atsakymą nulėmė ribotas pagrindinių šviesos dėsnių suvokimas ir jų valdymas praktikoje? Noriu pasidalinti savo 17 metų patirtimi, sukoncentruota į vieną modulį, kuriame paprastai ir praktiškai paaiškinsiu pagrindinius šviesos dėsnius bei detaliai išanalizuosiu virš 12 skirtingų, į savarankiškas užduotis paverstų, apšvietimų.“
Tomas Brazinskas

 

Lektoriai

Tomas Brazinskas

Kursų metu Tomas dalinasi ne tik fotografijos žiniomis, bet ir požiūriu, kuris padeda paprastomis sąlygomis sukurti nepaprastus dalykus. "Viskas gali įkvėpti, jei tik sugebi pažiūrėti kitu kampu. Kartais fotografijoje svarbu puikus makiažas, nepriekaištingai sušukuoti plaukai, blizgantys apdarai. O kartais pakanka akių, žvilgsnio, nuotaikos ir nieko tokio, kad plaukai pasitaršę, visiškai nesvarbu, kad kūną dengia tik paprasta balta maikutė. Fotografijoje keliausime nuo gilaus paprastumo iki blizgančių fantazijų!!"

Monika Požerskytė

Monika – jaunosios lietuvių fotografų kartos atstovė. Studijavo VDA Fotografijos ir medijos meno programą, įgijo bakalauro ir magistro laipsnius. Nuo 2001 m. dalyvavo virš 30 grupinių parodų Lietuvoje bei užsienio šalyse. M. Požerskytė turi daugiau nei 17 metų patirties socialinės, meninės ir komercinės fotografijos srityje, bendradarbiauja su žinomais Lietuvos leidiniais, mados dizaineriais, reklamos agentūromis, verslo kompanijomis. M. Požerskytė yra viena labiausiai žinoma psichologinio portretinio žanro fotografijos kūrėja Lietuvoje. Jos fotografijų darbų kolekcijos yra saugomos Lietuvos fotomenininkų sąjungos archyve, MO muziejuje, Latvijos fotografijos muziejuje, Rygoje.

Rūta Bujanauskienė

Rūta jau virš 7 metų ryte keliasi tam, kad retušuotų. Kaip sako pati, gali valandų valandas praleisti prie vieno kadro arba suretušuoti 100 nuotraukų per savaitę ir dar atrasti laiko skanios kavos puodeliui. Rūta sukaupė daug patirties  studijoje, vėliau – projekte TIWID. Nuo Skadinavijos šalių iki Libano, nuo Latvijos iki Niujorko – jos dailintos fotografijos apskriejo nemažą dalį pasaulio.

DIENOS ŠVIESOS MOKYMAI

€75

Uždaryti

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Nesate nariu? Registruokis