7. Fotografijos verslo pagrindai

Drąsiai valdai įrangą, šviesą ir supranti retušą, gali keliais žodžiais apibrėžti savo specializaciją ir stilių, o tavo profesionalus portfolio tiesiog prašosi viešinamas – laikas pristatyti save kaip kūrėją.

Šis kursas skirtas norint išgryninti savo unikalias vertes, efektyviai pristatyti save pasitelkiant skirtingus įrankius, bei jaustis užtikrintai ir mėgautis savo darbu.

Kaina:
850 €

Programa

1.
PROGRAMA

Vadybos kurse tavęs laukia:

  • asmeninio prekės ženklo pristatymas (self branding);
  • socialinių tinklų marketingas;
  • kainodaros sudarymas ir finansų valdymas.

 

Autoriaus darbai kalba patys už save – tai yra mitas! Jei to užtektų, kiekvienas techniškas ir kūrybingas fotografas būtų finansiškai sėkmingas ir jo paslaugos būtų puikiai apmokamos. Realybė dažnai yra visai kitokia. Šis kursas skirtas fotografams, kurie jau įvaldę techniką, šviesą, kompoziciją, retušą, tačiau trūksta teorinių ir praktinių žinių, kaip savo fotografijos verslą perkelti į aukštesnį lygį ir tapti sėkmingu fotografu ne tik kūrybinėje, bet ir finansinėje plotmėje. Tikslų išsikėlimas ir jų siekimas, marketingo subtilybių išmanymas, kainodara, prekinio ženklo kūrimas ir jo stiprinimas, gebėjimas parduoti savo paslaugas - tai temos, kurių išmanymas leis sukurti ilgalaikę karjerą, atrasti savo išskirtinumą, gauti vertingą atlygį už paslaugas ir dirbti su savo svajonių klientais. Finansinė laisvė atriša rankas kūrybinei laisvei!

Uždaryti

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Nesate nariu? Registruokis