Partneriai

Susipažink su mūsų partneriais arba tapk vienu iš jų.

Baltic Film & Creative Tech Cluster

Lietuvos kūrybinių industrijų klasteris, lyderiaujantis Baltijos regione. Jis įkurtas sujungus du stipriausius šalies audiovizualinius klasterius – „Vilnius Film Cluster“ ir „Nebula Cluster“, siekiant suteikti vieningą ir stiprų balsą šalies kūrybinėms industrijoms.Kodėl partneriai?
Žavimės klasterio vizija – kurti stiprią kino industriją, konkurencingą pasauliniame kontekste. Atradome ir bendrą kryptį – edukaciją ir Akademijos kūrimą. mintim projekto rėmuose kuriamus profesinus kelius drauge adaptavome kino industrijos plėtrai.

NKIKIA

Nacionalinė skėtinė NVO organizacija, vienijanti kūrybinių industrijų ir kūrėjų asociacijas, menų inkubatorius, kultūros įstaigas, kūrybinio verslo įmones, aukštojo mokslo institucijas ir individualius kūrėjus, atstovaujanti KKI sektoriui valdžios institucijose ir tarptautinėse organizacijose, skatinanti KKI sektoriaus partnerystę, kompetencijas ir plėtrą.Kodėl partneriai?
Nacionalinė skėtinė NVO organizacija, vienijanti kūrybinių industrijų ir kūrėjų asociacijas, menų inkubatorius, kultūros įstaigas, kūrybinio verslo įmones, aukštojo mokslo institucijas ir individualius kūrėjus, atstovaujanti KKI sektoriui valdžios institucijose ir tarptautinėse organizacijose, skatinanti KKI sektoriaus partnerystę, kompetencijas ir plėtrą.

Užimtumo tarnyba

Organizacija, padedanti darbo ieškantiems žmonėms greičiau įsidarbinti, prireikus įgyti reikiamų gebėjimų ir sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje, o darbdaviams – rasti tinkamų darbuotojų.Kodėl partneriai?
Užimtumo tarnyba rūpinasi kvalifikacijos kėlimu ir perkvalifikavimu, praktika, integracija į darbo rinką ir darbo įgūdžių gilinimu. mintim kuria ne tiesiog bendruomenę, o industriją su aiškiais profesionalumo standartais. Mums rūpi tie patys dalykai – integracija, tobulėjimas per praktiką ir ne tiesiog mokymų pardavimas, o visapusiškas savarankiškų kūrėjų paruošimas darbui jų pasirinktoje specialybėje.

Nori prisidėti?

mintim yra gyva nuolat kintanti ekosistema, kuri atvira naujoms idėjoms.
Turi minčių ar projektų, kurie atitinka bendruomenės vertybes?
Užpildyk partnerio formą ir mes skirsime laiko tavo idėjoms aptarti.

Uždaryti

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Nesate nariu? Registruokis